Üye Girişi

 


 FİKSTÜR VE GELECEK MAÇ


Rakip

ÇERKEZKÖY SPOR

Tarih

19NİSAN CUMARTESİ

Saat:

14:30

Yer

VEFA STADI

                                                                                             


1

Yenibosna

0

  0

 

Vefa

2

 1

2

Vefa

0

 3

 

Babaeski

1

 0

3

Bozcaada

0

 0

 

Vefa

2

 1

4

Vefa

1

 6

 

Yalova

3

 0

5

Dikilitaş

1

 1

 

Vefa

1

 2

6

Vefa

0

 1

 

Tekirdağ

3

 2

7

Edirnespor

4

 4

 

Vefa

0

 0

8

Vefa

1

 0

 

Halide

2

 0

9

Lüleburgaz

1

 3

 

Vefa

3

 7

10

Vefa

0

 1

 

Çanspor

1

 2

11

Armutlu

2

 5

 

Vefa

1

 0

12

Keşanspor

1

 0

 

Vefa

3

 4

13

Vefa

1

 

 

Çerkezköy

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




:

ZİYARETÇİ DEFTERİ

124823
BugünBugün360
DünDün353
Bu HaftaBu Hafta2444
Bu AyBu Ay8386
TümüTümü124823

Facebook Like

HAFTANIN MAÇLARI


11. Grup

Babaeski- Lüleburgaz: 5-0

Bozcaada- H.E.Adıvar: 1-2

Çerkezköy- Armutlu Bld: 0-0

Dikilitaş- Tekirdağ: 2-1

Keşan- Vefa: 0-4

Yalova- Edirne GK: 1-2

Yenibosna- Yeniçan: 3-1


PUAN DURUMU


1.EDİRNE SPOR
25 58
2. HALİDE EDİP ADIVAR 25 57
3.YENİBOSNA SPOR 25 48
4.TEKİRDAĞSPOR 25 42
5.DİKİLİTAŞ
25 41
6.ARMUTLU
25 39
7.YENİ ÇANSPOR 25 39
8.VEFASPOR 25 36
9.BOZCAADASPOR 25 32
10.BABAESKİSPOR 25 31
11.KEŞANSPOR 25 26
12.ÇERKEZKÖY SPOR 25 20
13.YALOVASPOR 25 14
14.LÜLEBURGAZSPOR 25 10

 

   

    
    
    
    
    

 

 

 

 

 

 

 

 


STATÜ

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar Hüseyin Tosun Çarşamba, 14 Ağustos 2013 20:21

Statüye göre 2013-2014 sezonunda Bölgesel Amatör Lig155 takımın katılımıyla 13 takımlı 1 grup, 14 takımlı 8 grup, 15 takımlı 2 gruptan oluştu. Gruplarında birinci ve ikinci olan toplam 11 takımın daha sonra kendi aralarında ve tarafsız sahalarda Play Off müsabakaları oynayacakları, gruplarını birinci bitiren 11 takımın ise doğrudan final turundan itibaren tek eleme yaparak 3.Lige yükselmek için hak kazanmaya çalışacağı belirtildi. Play Off maçları sonunda da toplam 9 takımın 3.Lige terfi edeceği bildirildi. Gruplarını birinci bitiren takımların tek avantajı ise tek eleme oynayacak olmaları. Gruplarını ikinci bitiren toplam11 takımın ilk turda torbaya gireceği, 3 takımın ise bay çekerek doğrudan final turuna kalacağı belirtildi. Kalan 8 takımın ise eşleşme yoluyla 3 takıma inerek ikinci turdaki takım sayısının elde edileceği bildirildi. Yapılan açıklamada “8 takımın eşleşmesi ile oynanacak 4 birinci tur müsabakası Amatör İşler Kurulunca belirlenecek tarafsız grup merkezlerinde tek maçlı eleme usulü oynanacaktır. Bu müsabakaların galibi olan 4 takım ve bay kurası çeken 3 takım ikinci tur müsabakası oynamaya hak kazanacaktır. 1.Tur eşleşmelerinde 2 ayrı grupta temsil edilen İzmir takımları iki grupta da ikinciliği elde ederse doğrudan birbirleriyle eşleşeceklerdir. 3 grupta temsil edilen İstanbul takımları 2 grupta ikinciliği elde ederse birbirleriyle eşleşecek, 3 grupta ikinciliği elde ederlerse kura çekimi ile ikisi eşleşecek, birisi genel kuraya dahil edilecektir. 2.Tur müsabakaları grup birincisi olan 11 takımın ve 1.turdan gelen 7 takımın katılımıyla 18 takım arasında tarafsız grup merkezlerinde eleme usulü oynanacaktır. 2.tur müsabakaları eşleştirmeleri, bölgesellik dikkate alınarak Amatör İşler Kurulunca yapılacaktır. Tarafsız grup merkezlerinde tek maç eleme usulü oynanacak ikinci tur müsabakalarının galibi olacak 9 takım TFF 3.Lige çıkmaya hak kazanacaktır. BAL Gruplarında son iki sırayı alan takımlar yerel amatör lige düşürülürler. İllerin BAL’a katılımı için belirlenen kontenjanlarında TFF 3.Lig’den düşmeden kaynaklanan kontenjan artışı olması veya belirlenen kontenjanın altında takımla lige katılınması durumlarında ve illerin belirlenen kontenjanlarına göre BAL’dan TFF 3.Lige yükselme, BAL’da kalma ve BAL’dan yerel ligden BAL’a yükselme hükümleri 2013-2014 BAL statüsünün TFF Yönetim Kurulunca kabulünden sonra yayınlanacaktır.” ifadesine yer verildi.

 

GRUBUMUZ BELLİ OLDU

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar Hüseyin Tosun Çarşamba, 14 Ağustos 2013 19:59



VEFAMIZ BUGÜZ ÇEKİLEN KURALAR SONUCUNDA 11. GRUPTA YER ALDI. İLK MAÇIMIZ YENİBOSNA SPOR İLE KENDİ SAHAMIZDA OYNAYACAĞIZ . VEFAMIZA HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 11. GRUP

 • VEFA
 • Yenibosnaspor
 • Dikilitaşspor
 • Halide Edip Adıvar
 • Çerkezökyspor
 • Babaeskispor
 • Bozcaadaspor
 • Yalovaspor
 • Tekirdağspor
 • Edirne Gençlikspor
 • Lüleburgaz
 • Yeniçanspor
 • Armutlu  Belediyespor
 • Keşanspor

 

 

BAŞKANIMIZDAN BAYRAM MESAJI

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar Hüseyin Tosun Çarşamba, 07 Ağustos 2013 19:54

BAŞKANIMIZ MESUT GÜLBARAN SİTEMİZE YAPTIĞI AÇIKLAMADA


Ramazan Bayramı birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının pekiştiği, toplum bilincinin güçlendiği, dostluk, sevgi ve hoşgörü duygularının yoğunluk kazandığı dini günlerimizden biridir. Bu vesile ile başta Türk ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlar, bayramın sağlık, huzur ve güven içinde geçmesini dilerim, dileklerinde bulundu..

 

Vefa, Paşa Garden’da iftar açtı

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar Hüseyin Tosun Çarşamba, 07 Ağustos 2013 14:53

VEFA4

 

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Vefa, futbolcular ve teknik ekibiyle birlikte yönetim kurulu üyesi Mustafa Erdoğdu’nun sahibi olduğu Paşa Garden Et Balık Restaurantında düzenlenin iftar yemeğinde bir araya geldiler.
Yorucu idmanların ardından futbolculara ve teknik heyete güzel bir ortam hazırlayan Vefaspor yönetimi, takıma verdikleri desteği de bu anlamda göstermiş oldular. İftar yemeğinin ardından futbolculara hitaben bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran, futbolculara hedefi olan bir takımda oynadıklarını hatırlattı. Bu sezon Vefa’nın mutlak şekilde 3. lige çıkacağını söyleyen Gülbaran, oynanan hazırlık maçlarını da oyuncularından ciddiye almalarını istedi.

Hedefi olan biriyim, bunu herkes bilir


Maddi anlamda hiçbir yerden destek almayan, tamamen yönetimin cebinden çıkan paralarla bu yola çıktığımızı herkesin çok iyi bilmesini istiyorum. Bizim belediyemiz yok, gelirimiz yok ve kendi yağıyla kavrulan bir camiayız. Herkesin kafasında sadece Vefa’yı nasıl 3. lige çıkarırız sorusu olmalıdır. Vefa’nın sadece isminin kaldığını ve bu ismi tekrar marka haline getirmek için mücadele ettiğimizi bilmenizi istiyorum. Ben uzun yıllar Küçükpazarspor’da başkanlık yaptım ve her yıl hedefe oynayan bir takım yaratmaya gayret gösterdim. Vefa ile Küçükpazar arasındaki mesafe farkı yakınlık anlamında sadece 10 metre fakat aralarındaki tecrübe farkı ise asla tartışılamaz. Biz kardeş kulüp olan bu büyük camia Vefa’nın her zaman gölgesi altında kaldık ve bizim 3. lige çıkmamız için önümüzde bir engel olduğunu biliyorduk. Bugün burada çok farklı bir durum var. O Küçükpazarspor’da görev alan tüm yönetim artık Vefa için mücadele veriyor. Bu sezon bu takımı 3. lige çıkartamazsak inanın bırakacağım ve bu işi bir daha bu camiada yapmayacağım. Bizim öyle diğer kulüpler kadar paramız yok. Verdiğimiz sözü de yerine getiren ender kulüplerden biriyiz. Bugün bize geçmiş dönemde Vefa’dan şu kadar alacağım kaldı diyen bir kişi gösteremezsiniz. Biz verdiğimiz sözü namus bilir onu da yerine getirmesini biliriz. Eğer biz sizlere veriyorsak, bunun karşılığını mutlaka isteriz ve alırız. Eğer başarı olursa zaten kazanan sizler olacaksınız onun için herkes bunu kafasına koymalıdır. Vefa’nın büyüklüğünü sakın unutmayın. O forma çok değerlidir ve herkese nasip olmaz. Bu değerin farkında olanlar zaten başarıyı yakalamıştır.

Benim kitabımda başarısızlık yazmaz


Ben yıllardır başarılı olmuş ve her zaman başarının gelmesi için mücadele veren biriyim. Benim kitabımda başarısızlık asla yoktur. Hırslıyım, istekliyim ve alınan iyi neticelerden sonra da çok mutlu olduğumu da herkes çok iyi bilir. Ben gazozuna bile maç oynasak kaybetmeyi asla kabullenemem. Eğer sizler bu tarihi koca Çınar olan Vefa’nın formasını giyiyorsanız mutlaka sorumluluk almalısınız. Herkes sahada takımı Vefa gibi görmelidir. Rakipler Vefa’nın büyüklüğünü çok iyi biliyor fakat takımda bunu algılamayanların olduğunu görüyorum. Bizimle kan uyuşmazlığı yaşayan oyuncular olursa onlara asla darılmam ve yolun başında helalleşerek ayrılabiliriz bunda kötü bir durum yoktur. Tek başına hedef olmaz. Hedefe ekip olarak varırsınız. Bu gördüğünüz değerli yönetim kurulu arkadaşlarımız, çocuklarından ve ailelerinden kestikleri paraları sizlere takdim ediyor. Bizim size verdiğimiz paralar Analarımızın ak süt gibi helaldir. Helal para iyi yerlere gider. Bizler de bu paraların iyi yerlere gittiğini düşünerekten asla şüphe duymuyoruz. Bugünden itibaren Malzemecinin, futbolcunun ve teknik ekibin arkasındayız bundan hiç kimse şüphe duymasın. Biz Vefa’lıyız ve bu vefamızı da sizlere yaptığımız katkılarla gösteriyoruz. Bayram sonrası anlaştığımız tüm oyunculara gereğini yapacağız ve artık lig için çalışmalara başlayacağız. Bu kadronun 3. lige yeterli olmadığını açık açık söyleyebilirim. Son oynanan Kadırgaspor maçında ise hiç kimse darılmasın bu ışığı göremedim. Benim için skor tabi ki önemli fakat çok iyi oynayıp kaybedebilirsiniz fakat kötü oynayıp kazanmak beni hiç mutlu etmez çünkü Vefa dediğin kulüp Vefa gibi oynamalı ve rakiplerin korkulu rüyası haline gelmeli. Sizlerden isteğim şu, rakiplere saygınızı esirgemeyin fakat skor anlamında ve iyi futbolunuzdan asla taviz vermeyin. Sizlerden Büyük Vefa taraftarı ve yönetim bu sezon büyük başarılar bekliyor onun için herkesin ikişer kişilik mücadele etmesini istiyorum. Bu vesileyle tüm İslam  leminin Mübarek Ramazan Bayramını da güzel duygular besleyerek yürekten kutluyorum” dedi.

 

VEFA2

 

VEFA4

 

VEFA3

 

VEFA1

 

kaynak:yerelfutbol

 

VEFA 2 KADIRGA 1

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar Hüseyin Tosun Çarşamba, 07 Ağustos 2013 14:47

IMG_9536

 

IMG_9556

 

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Vefa, Süper Amatör Lig temsilcisi Kadırga ile Vefa Stadında oynadığı özel karşılaşmayı ilk devrede bulduğu goller ile 2-1 kazandı.

İki Fatih temsilcisinin saat 17.30’da başlayan hazırlık müsabakasını Vefa Başkanı Mesut Gülbaran ile Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra, TFF İl Başkanlığı Müdürü Metin Erdeyer, SAL Tertip Komitesi Üyesi Metin Sönmez, Örnektepe Başkanı Bekir Tarı ile İMES İstanbul Kastamonuspor Teknik Direktörü Ozan Karakiraz, Antrenör Hasan Demir ve Yönetici İsmail Yavuz Yücelerbaş da izlediler.

 

İki takım Teknik Direktörünün tüm oyuncularına şans verdiği maçta Vefa’ya galibiyeti getiren goller Yalçın ve Enes’ten gelirken, Kadırga’nın golünü Aykut kaydetti.


 

IMG_9544

 

IMG_9561

 

kaynak: yerelfutbol


 

Sayfa 38 - 168