Üye Girişi

GELECEK MAÇ

 

 

GELECEK MAÇ  VE FİKSTÜR


RAKİP : UZUNKÖPRÜ

SAHA  :  GAZİOSMANPAŞA

TARİH : 3 ARALIK CUMARTESİ

SAAT  : 14:00

İLK Yarı Fikstürü

Kartal Bulvar

 9 .0 

Vefa spor

 Vefa spor

1.0   

Bozüyük Vitra

Edirne spor

 6 0  

Vefa spor

Vefa spor

1 .3  

Herekle Yıldız

Ergene Velimse

1.0 

Vefa spor

Vefa spor

 2.1 

Kırklareli Yıldırım

Sultangazi

  1.0 

Vefa spor

Vefa spor

  2.2 

Bayrampaşa Tuna

Gebzespor

  3.0 

Vefa spor

Vefa spor

  -  

Uzunköprü

Çorluspor 1947

  -  

Vefa spor

Vefa spor

  -  

Çayırovaspor
 

 

 
 


ZİYARETÇİ DEFTERİ

953260
BugünBugün80
DünDün1156
Bu HaftaBu Hafta4538
Bu AyBu Ay7409
TümüTümü953260

HAFTANIN MAÇLARI

12.GRUP

Gebzespor - Vefaspor 3-0
Sultangazispor - Vitraspor 0-1
Tunaspor - Bulvarspor 
Velimeşespor - Yıldızspor 
Yıldırımspor - Edirnespor

Uzunköprü 0 Çayırova 2VEFA MARŞI

VEFA SPOR BELGESELİ

VEFA YOLA ÇIKTI....

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar VEFASPOR Perşembe, 25 Haziran 2015 18:20

 

Vefa da Başkanımız MESUT GÜLBARAN ve yöneticilerimiz  dün akşam İstanbul Belediye Spor tesislerinde Abdullaha Avcı hocamızı ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamada gerçekleşen toplantıda hocamız VEFA' ya her türlü desteği vereceğini  bir kez daha ifade etti. Abdullah Avcı  hocamız ellerinde bir çok yetenekli ve geleceği parlak olan oyuncular  bulunmakta , bunları Vefa'da değerlendirmek istiyoruz. Vefa hepimizin takımı böyle amatör liglerde olması hepimizi üzmektedir. Son yıllarda özellikle  başkanımız Mesut Gülbaran'ın Vefa'ya başkan olmasından sonra takıma kattığı değerleri hepimiz takdir ile karşılıyoruz, yüzyılı aşkın mazisi olan Vefa'ya ilk önce çok modern bir lokal kazandırmıştır, borç içinde adeta unutulmaya yüz tutmuş bir kulübü alarak elini taşın altına koymuştur.Artık sıra Ben Vefalıyım diyen herkese görev düşmektedir bunun bilincinde olarak bende şahsım adına her türlü desteği vermeye hazırım.


Başkanımız takımın başına getirilecek teknik adam konusunda ise  bir kaç isimle irtibat halinde olduklarını son kararı ise  Abdullah hoca ile son kez bir istişare  yaptıktan sonra karar vereceklerini söyledi.  Pazartesi gününden sonra yeni hocamızı  kamuoyuna duyuracaklarını ifade etti. 

 

 


 

VEFA DÜĞMEYE BASTI

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar VEFASPOR Salı, 23 Haziran 2015 09:53

 

DSC_0930

 

Haftalardan beri sessizliğini koruyan Vefamızda    merakla beklediği sorunun yanıtı dün gece saatlerinde çıktı Genel kurulun ardından maddi olarak gerekli desteği alamaması halinde takımı ligden çekeceğini açıklayan başkanımız Mesut  Gülbaran’ın yapılan toplantılar neticesinde devam kararı aldı. Bu kararla takımı 3.Lige oynayan bir kadroyla lige sokması da kesinlik kazanmış oldu.

 Gülbaran’ın yeni sezonda Vefa’yı 3.Lige oynatmak için adeta seferberlik ilan etti. Gülbaran’ın bu kararı almasında bir dönemler Vefa forması giyen Milli Takımlar eski Teknik Direktörü, İstanbul Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile yaptığı son görüşmenin etkili olduğu kaydedildi. Yapılan  görüşme sonrası Abdullah Avcı hocamız Vefanın yeri benim kalbimde başka bende bu nedenle elimden gelen tüm desteği vereceğim elimizde yetenekli ve başarıya aç birçok oyuncu bulunmakta bunları Vefa’ya yönledireceğim , Vefa’nın yeri amatör küme değil , bu nedenle hepimize belli sorumluluklar düşmekte bende bir çok oyuncu VEFA’ya kazandırarak böyle bir katkı yapmış olacağım. dedi.

 

Başkanımız hoca konusunda ise daha kararlarını vermediğini ancak bütün hocalarımıza kapımız açık bizleri hedeflediğimiz yere ulaştıracak , tecrübeli bu ligi bilen ve en önemlisi  getireceği oyuncularla bizi şampiyonluk yarışına sokacak bir hoca ile anlaşmak istiyoruz , dedi. 

BAŞKANIMIZDAN AÇIKLAMALAR

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar VEFASPOR Cumartesi, 13 Haziran 2015 20:44

 Bölgesel Amatör Lig'e yükselen Vefaspor'da kritik günler yaşanıyor. Destek gelmemesi halinde takımı lige sokmayacağını açıkça belirten Başkan Mesut Gülbaran bu sözünde kararlı olsa da son günlerde camiadan gelen baskılarla karşı karşıya kaldı.


Sezon devam ederken sık sık Vefa camiasına çağrı yapan Gülbaran ne sezon sonrası toplantıda ne de genel kurulda yeşil-beyazlı camianın ilgi göstermemesi sonucu büyük hayal kırıklığı yaşarken "Yönetimimize 400 bin TL'lik destek olmazsa takımı lige sokmayacağım" demişti. Gençlerle ve iddiasız bir ekip sahaya sürmek gibi bir düşüncelerinin asla söz konusu olmayacağını belirten Gülbaran 400 bin TL'lik destek gelmesi durumunda yönetim olarak kendilerinin de en az bu kadar para koyacaklarını ve iddialı bir takım yapacaklarını ifade etmişti.

Bu sözlerin ardından Vefa camiasının ünlü ve önde gelen isimlerinin Mesut Gülbaran'a ulaşıp onu kararından vazgeçirmeye çalıştığı öğrenildi. Vefa mezunları ve kulübün eski futbolcu ve yöneticileri Gülbaran'a destek sözü verse de bu sözün Gülbaran'ın istediği seviyede olmadığı gelen bilgiler arasında.

Abdullah Avcı da devrede

Mesut Gülbaran'a ulaşan isimlerden birinin de Başakşehir FK Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın olduğu belirtildi. Futbolcu olarak Vefa forması giyen Avcı'nın da kararını gözden geçirmesi için Gülbaran'la görüştüğü öğrenildi.


 

VEFA'DA SESSİZ KONGRE

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar VEFASPOR Perşembe, 04 Haziran 2015 22:54

 

 

BAL, Bölgesel Amatör Lig takımlarından Vefaspor’da olağan genel kurul önceki gün Vefa Lisesi Vefa Küçük Konferans salonunda yapıldı.Çoğunluk sağlanmasına rağmen salonun boş kalması Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran, Yönetim Kurulu üyeleri ve genel kurula katılan üyeleri derinden yaraladı. Divan Başkanlığını Kadırgaspor Kulüp Başkanı Cemalettin İnanç yaparken, yardımcılığını ise Fatih Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Eski Başkanı Murat Kapusuz üstlendi. Genel Kurulun sunumunu Murat Kapusuz yaptı ve gelir giderleri, faaliyet raporunu ve yönetim kurulunun ibrasını da Kapusuz sundu. Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından okunan faaliyet raporu hakkında konuşmak için kürsüye çıkan Vefaspor Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran, genel kurulma katılımın az olmasından üzün duyduğunu ifade etti. Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran’ı Faaliyet raporunun ardından yaptığı konuşmasını salonda bulunan az sayıdaki üyeler takdirle karşıladı. Gülbaran yine verdi veriştirdi. 

Eski yönetim devam kararı aldı

Genel Kurulun ilkinde çoğunluğun sağlanması ve eski yönetimin tamamı yeniden devam kararı alarak Vefa’nın sahipsiz olmadığını gösterdiler. genel kurula ikinci bir liste çıkmayınca eski yönetim ibra edildi ve yollarına devam kararı alındı. Yönetimin içerisinde isim değişikliğine gidilebileceğini söyleyen Başkan Mesut Gülbaran, 109 gün zamanları olduğunu, bu zaman içerisinde Vefa’nın yönetiminde olmak isteyenlere de açık kapı bıraktıklarını söyledi. Her şeye rağmen gerekli destek alınamazsa takımı lige çıkarmayacağını bir kez daha yenileyen Başkan Gülbaran, 10 gün sürelerinin olduğunu, bu 10 gün sürenin iyi değerlendirilmesi durumunda Vefa’yı lige katabileceklerini fakat destek gelirse bunun hayata geçebileceğine vurgu yaptı. Kongre üyelerinin, Gülbarın’ın tavrında art niyet olmadığını vurgu yaparak başkana ve yönetime bu anlamda tam destek verdiklerini beyan ettiler.Ben bunun böyle olacağını biliyordum

Genel Kurula katılımın az olmasından şikayetçi olan Başkan Mesut Gülbaran, bunun b.öyle olacağını çok iyi bildiğini söyledi. Yorumcular, tenkit edenler, Vefa sahipsiz kalır diyenlere de göndermeler yapan Gülbaran, “Biz 15 Gün evvel bir toplantı yaptık ve genel kurulumuzun olduğunu üyelere ve ben Vefa’lıyım diyen herkese duyurduk ve kendilerine çağrıda bulunduk. Ben aslında bu genel kurulda susma hakkımı kullanacaktım fakat içimdeki Vefa sevgisi buna engel oldu. Genel Kurulda salonun dolmasını çok istedim ama olmadı. Bun bunun böyle olacağını çok iyi biliyordum fakat insan ister istemez bir beklenti içerisine giriyor. Bizi yanıltıp bu salonu doldurmalarını çok isterdim ama maalesef olmadı. Teknik edenler, yorum yapanlar, Vefa sahipsiz kalmaz diyenler nerede?. Hani bu kulüp sahipsiz kalmazdı. Öyle boş laflar üretip burada aslanlar gibi görevlerini yerine getiren yönetici arkadaşlarımızı hiç kimsenin incitmeye hakkı yok. Burası bir arena ve gelip buradan konuşsunlar. Arkadan konuşup ta bir iş yaptıklarını zannedenler neredesiniz niye gelip te bu yönetimden hesap sormuyorsunuz. Bu mu sizin büyük Vefa’lılığınız. Hani bir atasözü var ya, “Vefa Fatih’te bir semtmiş” işte inanın bugün onu bir kez daha canlı canlı yaşamış bulunmaktayız.

 

Aynı tas aynı hamam

Adı Büyük fakat her geçen gün küçülen Vefa’da inanın değişen bir şey yok. Aynı tas aynı hamam demeden kendimi alıkoyamıyorum, bu durum hakikaten utanç verici bir durum. Burada bulunan arkadaşların çoğunu Küçükpazarlılar temsil ediyor. Şurada Vefa’lı olanların sayısı inanın parmakla gösterilecek kadar az. Neden böyle bir şey yapılıyor inanın çözmek için çok çaba sarf ettim ama maalesef başaramadım. Biz Küçükpazarlılar olarak aslanlar gibi buradayız, Vefa’lılar nerede?. Ya kardeşim gelin bize hesap sorun, bu kulüp nerede gidiyor, lige nasıl katılacaksanız, hiç ihtiyacınız var ve ya yok mu? Diyen bir kişi bulamıyoruz. 400 Bin TL gelmezse yoluna devam kararı alan bu yönetim kurulumuzdan çıkacak olan karar aynen şöyledir. Biz kulübe sahip çıktık,. Gerekli maddi destek alamadığımız için taktımı lige sokmayacağız. Bun Vefa’lılar kabullenilecek mi onu merak ediyorum.

 

Zihniyet genç takımla lige katılmak

Vefaspor’un genç takımla lige katılma lüksü asla yoktur. Adamlar sağda sonda halen bunu konuşuyorlar., ya kardeşim genç takımla dahi lige katılsanız bunun neresinden bakarsanız bakın 400 Bin TL gibi bir para harcayacaksınız. Neden paranızı sokağa atacaksınız ki. Getirin o harcayacağınız parayı bizim vereceklerimize takviye edin bakalım Vefaspor bu ligi sallıyor mu, 3. Lige çıkmıyor mu o zaman hesap sorun. Benim gönlük öyle her maçta 7 ve ya 7 gol yiyen bir Vefa’dan yana razı olmaz. Averaj takımı olup hemen ligden düşmenin en büyük adayı oluruz. Genç takıma güvenip BAL Bölgesel Amatör Lig teslim edilir mi?, bu ligi öyle İkinci ve ya Birinci Amatör Lig gibi görmeyin. Buradaki harcamalar kalem kalem ortada onun için fazla hayalci olunmasın bu ligde hedefe oynamak ve ya ligde iyi bir yerde sezonu bitirmek için 1 Milyon TL’ye ihtiyaç var. Biz Vefa’yı kurtarmak için çaba sarf ederken, birileri çıkıp tenkitlerde bulunmak için bir birleriyle yarışıyorlar. Ben bu şartlarda takımı lige başlatmayayım da o zaman görecekler dünyanın kaç bucak olduğunu. Bu Vefa’ya gönül veren ve desteğini esirgemeyenlere nasıl cevap verecekler onu merak ediyorum. Bizim alnımız açık ve başımız dik. Bu kadar yapabiliyoruz deyip takımı lige sokmaz bırakırız. Pekala, ondan sonra her şey düzelecek mi. Düzelecekse inanın bu camiayı aday olacak arkadaşlara bırakmaya hazırım. Olağanüstü genel kurul yapar kendilerine kulübü teslim ederim. Ama öyle parasız pulsuz, hedefi olmayan Vefa takımını da kusura bakmayın asla teslim etmem bunu da böyle bilsinler” dedi.


Share

 

  

 

 


 

VEFA KONGRESİNE DAVET

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar VEFASPOR Salı, 02 Haziran 2015 13:25

 

 

Vefa spor’da Olağan Genel Kurul, yarın Saat 17.00’da Vefa Lisesi Vefa Küçük Konferans Salonunda gerçekleşecek. 

Genel Kurul öncesi Üyelere ve Vefa’yı seven ve ya Vefaspor’a sevdalı olan herkesi bu önemli toplantıya davet eden Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran, yarın yapılacak olan genel kurula katılımın üst seviyede olmasını istedi. Vefaspor için genel kurul gününün tarihi bir gün olacağının altını çizen Başkan Mesut Gülbaran, alınacak önemli kararların olduğunu, bu kararların altına imza atılması için herkesin bu toplantıya hicap etmesi gerektiğini söyledi. Vefaspor Kulübünün son durumunu öğrenmek ve neler yapılması gerektiğini bilgilenmek isteyenlere özel davetiye çıkaran Başkan Gülbaran, “Yarın yapılacak olan genel kurulumuza katılımın üst seviyede olmasını bekliyorum. Bu toplantının Vefaspor için tarihi bir toplantı olacağından herkesin hicap etmesini özellikle vurguluyorum. Ben Vefa’lıyım, Vefaspor’u çok seviyorum, kongre üyesi değilim ama bu camiada yaşanları yakından takip etmek istiyorum diyen taraflı tarafsız herkes bu toplantıya özel davetlimizdir. Bu genel kurul bu zamana kadar yapılan genel kurullardan çok farklı olacaktır. Çünkü büyük bir belirsizlik var. Gerekli destek için bize yaklaşım var ama bunun sözde olduğunu gözlemliyor yarınki genel kurulda Vefa’nın büyüklüğü ve ya ilgi alanının ne kadar olduğunu hep birlikte göreceğiz. Bu tarihi toplantıya tüm spor kamuoyu ve Vefalıları davet ediyorum. Saat 17.00’da herkesin salonu doldurmasını bekliyor, Vefaspor için hayırlı kararların alınmasını bekleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Logo Beez, Üç küçük arı


 

  

Sayfa 38 - 262