Üye Girişi

GELECEK MAÇ

 

 

GELECEK MAÇ  VE FİKSTÜR


RAKİP 

SAHA  : 

TARİH : 

SAAT  : 2. DEVRE

 

 

Dikilitaş

 0- 2

Vefa spor

Vefa spor

 1-1

Bartın

Kilimli Beled

 2-1

Vefaspor

Vefa spor

 4-1

Akçakoca

Halide Edip

 0-0

Vefa spor

Vefa spor

 16-0

Karasuspor

Serdivan

 2-2

Vefa spor

Vefa spor

 1-1

Paşabahçe

Levent

 1-1

Vefa spor

Vefa spor

 2-1

Karade. Ereğ

Beyköy

 1-1

Vefaspor

Yeniçağaspor

 1-4

Vefa spor

Vefa spor

 2-0

Kocaalispor

 

 

1.DEVRE

Vefaspor

2 -0

Dikilitaş

Bartın

  1- 0 

Vefaspor

Vefaspor

 1 - 0 

Kilimli Beled

Akçakoca

0 - 1

Vefaspor

Vefaspor

2  - 0

Halide Edip

Karasuspor

 1 -  1

Vefaspor

Vefaspor

  3-  1

Serdivan

Paşabahçe

 0 -2  

Vefaspor

Vefaspor

 0 -0  

Levent

Karade. Ereğ

2  - 0 

Vefaspor

Vefaspor

 1 -0  

Beyköy

Vefaspor

  3-  2

Yeniçağaspor

Kocaalispor

 2 -1  

Vefaspor

 

 

 ZİYARETÇİ DEFTERİ

883747
BugünBugün281
DünDün716
Bu HaftaBu Hafta5701
Bu AyBu Ay18590
TümüTümü883747

HAFTANIN MAÇLARI

8.GRUP 

Beyköy Bld - Dikilitaşspor: 3-4
Karasuspor - Yeniçağaspor: 5-6
Ereğli Bld - Bartınspor: 3-1
Leventspor - Kilili Bld: 4-1
Paşabahçespor - Akçakocaspor: 2-2
Vefaspor - Kocaalispor: 2-0
Serdivanspor - HEASK: 2-3

VEFA MARŞI

VEFA SPOR BELGESELİ

Facebook Like

HÜSEYİN HOCAMIZA BÜYÜK JEST

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar Hüseyin Tosun Cumartesi, 09 Mayıs 2015 00:05

Vefa Antrenörü Hüseyin Tosun da unutulmadı. Futbolcular sezon başından beri kendileriyle birlikte olan, kader birliği yapan antrenör Hüseyin Tosun’a da emeklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.Hüseyin hocamıza plaketini Vefa'nın Bal Ligine çıkmasında önemli rol oynayan kalecimiz Özgür Solak verdi.

 

DSC_0603

 

ULUDERE’YE ANLAMLI PLAKET

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar Hüseyin Tosun Cumartesi, 09 Mayıs 2015 00:01

 

Vefa’da kulüp başkanı Mesut Gülbaran’a teşekkür plaketi veren futbolcular teknik direktör Numan Uludere’yi de unutmadı. DSC_0600


 Yeşil beyazlı oyuncular ligin son 7 maçında takımın başına geçerek büyük mucizeye imza atan hocalarına da teşekkür plaketi takdim etti. Uludere’nin de plaket sonrası oldukça duygulandığı, futbolculara teşekkür ettiği öğrenildi

 

GÜLBARAN’A BÜYÜK ONUR

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar Hüseyin Tosun Cuma, 08 Mayıs 2015 23:44

 

Vefa Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran’a futbolculardan teşekkür plaketi geldi.


 DSC_0596Önceki hafta yaşanan prim polemiğinin ardından futbolcular hazırladıkları teşekkür plaketini dün akşam kulüpte verilen yemekte kulüp başkanı Mesut Gülbaran’a takdim etti.


DSC_0642

 Gülbaran’ın da aldığı plaket nedeniyle oldukça duygusal anlar geçirdiği gözlendi. Futbolcular sezon sonuna kadar kendilerine tam destek veren Gülbaran’a hem plaket verdi hem de toplu halde teşekkür ettiler. Futbolcular Gülbaran’a plaket vererek bir anlamda son günlerde yapılan yorumlara da en güzel yanıtı vermiş oldu.

 

VEFA’DA GÜZEL GÜNLER

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar Hüseyin Tosun Cuma, 08 Mayıs 2015 23:37

VEFA’DA GÜZEL GÜNLER

 

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Vefa’da beklenen barış sağlandı.  Önceki hafta maç başı ödemeler nedeniyle yönetimle futbolcular arasında yaşanan prim gerginliği tatlıya bağlandı.DSC_0568 


Önceki gün takımın tecrübeli oyuncuların kulüp başkanı Mesut Gülbaran ve yönetime özür dilemesi ile oluşan olumlu hava dün akşam kulüpte verilen yemekle yerini birlik ve beraberliğe bıraktı.DSC_0562

  
DSC_0559


Yönetim kurulu üyelerinin tam kadro olarak hazır bulunduğu yemekte kulüp başkanı Mesut Gülbaran futbolcuların geçtiğimiz sezondan biriken ödemelerini de yaparak oyuncularla helalleşti.DSC_0557

  
DSC_0560


Takım kaptanı Alper futbolcu arkadaşları adına yaptığı açıklamada kulüp başkanı Mesut Gülbaran ve yönetim kuruluna kendilerine sahip çıktıkları için teşekkür etti.DSC_0553

 

 Gülbaran da Vefa’da kimsenin alacağının kalmayacağını, herkesin eninde sonunda hakkını alacağını söyledi.

 

VEFA’DA BARIŞ ZAMANI

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

Yazar Hüseyin Tosun Çarşamba, 06 Mayıs 2015 08:44

VEFA’DA BARIŞ ZAMANI

 

Bölgesel Amatör Lige yükselen Vefa’da önceki hafta yönetimle futbolcular arasında yaşanan para gerilimi yumuşadı. Dün akşam kaptan Serkan Afşar ve 4 takım arkadaşı kulüp başkanı Mesut Gülbaran’ın da yer aldığı bir yemekte yönetimle bir araya gelerek yaşanan olaylar nedeniyle zeytin dalı uzattı. Takım kaptanlarının geri adım atarak özür dilemesiyle aradaki buzlar eridi. Perşembe akşamı kulüp başkanı Mesut Gülbaran kulüp binasında futbolculara yemek vererek helalleşecek. Teknik Direktör Numan Uludere’nin de yer aldığı toplantıda yönetimle futbolcular arasındaki buzlar erimeye başladı.

Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran yönetimin tam kadro olarak hazır bulunduğu toplantıda açılış konuşmasını yaparak adeta içini döktü. Gülbaran, bir hafta rahat maç izleyemediklerini, bu sene her maçın kendileri için işkence şeklinde geçtiğini söyledi. 

 Gülbaran “Her maç eziyetle geçiyor. Kimsenin konuşmaya hakkı yok. Bu takım Bölgesel Amatör Lige çıktı. En azından 1 trilyon para lazım. 400 milyar önüme gelmeden devam etmem. Ben her zaman buraya çoluğumun, çocuğumun rızkını veremem. Vecibesini yerine getiren hiçbir topçu benim bu kulüpte alacağım kaldı diyemez. Kimsenin parası bende kalmaz. Para vermeden topçuyu oynatabilir misin? O kadar kamp yapmasaydık oynadığımız bu futbolla gruptan çıkabilir miydik? Kimin çeki ödenmemiş? Kimi senetle tehdit etmişiz? Kul hakkı yiyor muşum. Vefa’dan bir tek kuruş aldığım yok. Bu sene de bizim için bir tecrübe oldu. Bu  işi devam ettirirsem de önce futbolcunun ahlakına bakacağım. Bana, yönetime ve takım arkadaşlarına olan saygısına bakacağım.” ifadesini kullandı.

 

Olayın buraya kadar gelmesini kendisinin istemediğini kaydeden Gülbaran “Bu işi yine topçular çözecek. Benim için para önemli değil. Transferde ne söz verdiysem tuttum. 36 maç oynayan adamla, 5 maç oynayan adamı aynı kefeye koymam. Bu işin de bir mantığı olması lazım. Bu işi topçular temizleyecek.” şeklinde konuştu.

Gülbaran’dan sonra sözü alan teknik direktör Numan Uludere de “Olayın bu noktalara kadar gelmesi kimsenin tahmin edeceği bir olay değil. Olay çok büyüdü. Olay kulübe zarar vermeye başladı. Çocuklar da artık bazı şeylerin idrakinde” diye konuştu.

 

 

Uludere’den sonra yeniden söz alan kulüp başkanı Mesut Gülbaran şöyle konuştu “Parasını seven adam bu işlere girmez. Düştüğümüz sene bile çocukları topladım 30 Milyar para dağıttım. Hiçbir zaman dayatma ile, tehdit ile iş yapmadık. Ancak edepsizliğin de ödülü olmaz. Herkes iyi niyetli olsa bu olay buralara kadar gelmezdi. Ben bu sene tatmin olduğum bir tane maç izlemedim. Çok eziyet çektim, işkence çektim. Böyle işkence çekeceksek ben bu işi niye yapayım? Yine de biz yakışanı yaptık. Her ne olursa olsun şampiyon olduk. Çıkamayanların sebebi neydi düşünün?” dedi.

Takım arkadaşları adına konuşan kaptan Serkan Afşar da olaylı gece için “Orada yanlış anlaşılma oldu. Bizlere bugüne kadar yapmış olduğunuz fedakarlıklar için teşekkür ederiz. Bizler de futbolcular olarak sahada yeri geldi sakat sakat mücadele ettik. İki gruptan da çıkarak takımı hedefine ulaştırdık. Kötü oynadığımızı kabul ediyoruz ama kötü mücadele ettiğimizi kimse söyleyemez. Oynadığımız her takımı yenecek kadar mücadele ortaya koyduk. Olayın bu noktalara kadar gelmesi takımın tecrübeli ağabeyleri olarak bizleri üzmüştür.” ifadesini kullandı.

 

DSC_0448PERŞEMBE AKŞAMI YEMEK VERİLECEK

Öte yandan takım kaptanı Serkan Afşar kulüp başkanı Mesut Gülbaran’dan takım arkadaşlarıyla birlikte görüşmek ve helalleşmek için randevu istedi. Gülbaran futbolculardan gelen bu yaklaşım üzerine Perşembe akşamı bütün takıma kulüp binasında yemek vereceğini söyledi. Toplantı sonrası yönetim kurulu ve futbolcular bir araya gelerek toplu halde objektiflerin karşısına geçti.

 

Sayfa 38 - 259

error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Not Found

The requested URL /blog/wp-content/themes/default/tent.php was not found on this server.

404 Not Found